Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Sierpnica Góry Sowie

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

420 000 zł1 991 m² 210,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

- rezerwacja - Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1991 m2 położona w bardzo atrakcyjnym miejscu - na początku miejscowości Bystrzyca Dolna. Spokojna okolica. Dojazd samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 546 m² 128,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 1008/12 położona w malowniczym Jugowie jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości w sercu Gór Sowich. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiejska

Dzierżoniów(Sierpnica + 18 km)

5 000 zł2 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu o pow. około 2000 m2 na działce nr 540/4 w Dzierżoniowie z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wirki

Wirki(Sierpnica + 24 km)

250 000 zł1 465 m² 170,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wirkach! Działka o powierzchni 14,65 ara. Teren płaski, nieogrodzony. Dojazd drogą gminną oraz krótki odcinek drogą utwardzoną. Dostępne media: woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Limanowskiego

Śródmieście,Wałbrzych(Sierpnica + 18 km)

9 200 000 zł16 396 m² 561,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki z koncepcją - w samym centrum Wałbrzycha Na sprzedaż trzy sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Limanowskiego 10 - na terenie dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 351 m² 114,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję Państwu działkę położoną w Sierpnicy. Działka o powierzchni 1351 m2. Z mediów mamy dostępny prąd przy działce, wzdłuż ulicy, jeśli chodzi o wodę to.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 084 m² 179,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Burkatów nad bystrzycą Z pozwoleniem na budowę - możesz zacząć już dziś! Oferujemy gotową do zabudowy działkę o powierzchni 1076 m w malowniczej miejscowości Burkatów,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Święcko(Sierpnica + 22 km)

120 000 zł1 854 m² 64,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Górska działka z pięknym widokiem na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 284 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

kameralne położenie, łatwy dojazd do Wałbrzycha Nota prawna: opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 635 m² 72,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kameralna działka budowlana w Walimiu. Lokalizacja: miejscowość Walim. Działka znajduje się na wzniesieniu, w bardzo cichym, ustronnym miejscu pośród zieleni. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Świerkowa

Sierpnica,dolnośląskie

35 000 zł1 000 m² 35 zł/m²